WSB Gdańsk PEDAGOGIKA

-----


#1 2010-11-11 12:25:28

 Klaudia_S

Użytkownik

4106628
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 12
Punktów :   
WWW

kolokwium1 - pojęcia

A czy ktoś z Was wie, czy na kolokwium będą też pytania dotyczące tych pojęć na moodle'ach?


do trzech razy sztuka...

Offline

 

#2 2010-11-11 20:02:37

 joanna

Użytkownik

8665534
Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: kolokwium1 - pojęcia

PORATUJCIE! kto co rozumie z tych 40 str B. Śliwierskiego?? 
Ogólne podpowiedzi do kolosa z tego tekstu znajdziecie na stronie mgr M Januszewskiego tam gdzie mieliśmy sie zalogować
Piszcie jak ten tekst rozumiecie!
PISZCIE!!

Offline

 

#3 2010-11-11 21:03:18

 adrjel

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: kolokwium1 - pojęcia

Pisałem koło u Janka z innej tematyki i ujmę to tak: NIE UCZCIE SIĘ NICZEGO NA PAMIĘĆ to po pierwsze. Potraktujcie to jako czytanie ze zrozumieniem i piszcie ile wlezie (byle z sensem i na temat) to dwa. To co jest na moodlach to nie są pytania, tylko wytyczne, na które macie zwrócić uwagę, ale bez przesady, bo i tak nie będzie ich pamiętał... i coś wymyśli. Po jednym kole ciężko mi powiedzieć, czy jest na niego metoda, więc poprostu przeczytajcie tekst i już. Dalej niech was poniesie fantazja, ale ta związana z tekstem i wiedzą ogólną na temety tam poruszane

Offline

 

#4 2010-11-11 21:50:33

 joanna

Użytkownik

8665534
Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: kolokwium1 - pojęcia

potraktować to jak czytanie ze zrozumieniem - halo! a czy Ty w ogóle rozumiesz ten tekst i o co w tym chodzi? Jak mam  zrozumieć ten tekst skoro nawet niektórych słów znaczenia nie znam, a tym samym pisać koło z sensem i na temat.
Masakra!! Mam nadzieje że całą grupa wyjdziemy z tego cało bez klęski, w końcu MY zdziałamy więcej niż jedna osoba w pojedynkę.
Zapodajcie jak tekst rozumiecie, wspólnymi siłami jakoś to napiszemy...

adrel W każdym razie dzięki za radę, na pewno okaże się być pomocna

Offline

 

#5 2010-11-11 23:19:15

 adrjel

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: kolokwium1 - pojęcia

Nie wiem, o czym jest tekst, bo dopiero jutro będę sobie nim zaprzątał głowę i ewentualnie jutro wieczorem możemy podyskutować na jego temat. Dziś jeszcze mam (mamy) Święto, Ja w święta świętuje i odpoczywam

"Jak mam  zrozumieć ten tekst skoro nawet niektórych słów znaczenia nie znam (...)" Ech... najprostszy sposób, aby się tego dowiedzieć to wpisać hasełko do Googli i kliknąć w odpowiedni link ;] Wikipedia lub inny wirtualny bajer i już.

"Masakra!! Mam nadzieje że całą grupa wyjdziemy z tego cało bez klęski (...)" Życzę naprawdę wszystkim powodzenia (to nie ironia).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dianne-forum.pun.pl www.uwb7prawo.pun.pl www.devil-may-cry.pun.pl www.survival.pun.pl www.wza.pun.pl