WSB Gdańsk PEDAGOGIKA

-----


#1 2010-11-19 20:08:24

 adrjel

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 7
Punktów :   

Sprawy do załatwienia.

W tym temacie chciałbym, abyście pisali o wszystkim, co jest do załatwienia dla "dobra ogółu".

Chętni podyskutuję z Naszym opiekunem roku, władzami uczelni i kim tam będzie trzeba, tylko muszę znać wasze pomysły, problemy i opinie. Tak, więc czekam na propozycje. Było by miło, jakbyście o wszystkim pisali tu na forum, bo unikniemy w ten sposób bałaganu. Jeśli komuś nie na rękę taka forma, to wiadomości na naszej skrzynce e-mailowej, przekazywane mi ustnie, gadu-gadu, czy w liścikach miłosnych również będą uwzględniane. Zaznaczam jednak, iż prywatne propozycje będą przez mnie udostępniane wszystkim i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego... Chciałbym również abyśmy uniknęli grupowego chaosu, tzn. nie zasypujcie mnie sprawami jednocześnie, bo nie jestem w stanie wszystkiego naraz ogarnąć.
Poza tym, nie będę załatwiał spraw typowo indywidualnych, spowodowanych lenistwem, czy nieumiejętnością szukania informacji.

Pozdrawiam i czekam wasze pomysły.
Adrian Jel.

Ostatnio edytowany przez adrjel (2010-11-19 21:23:45)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pory-roku.pun.pl www.pokegra.pun.pl www.starozytnirycerze.pun.pl www.gormiti.pun.pl www.gimelarze.pun.pl