WSB Gdańsk PEDAGOGIKA

-----

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-11-15 13:46:23

 Klaudia_S

Użytkownik

4106628
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 12
Punktów :   
WWW

książka do następnych kolokwiów

Witajcie!
Właśnie zamówiłam książkę, która będzie nam potrzebna do następnych kolokwiów z PiSP. Mam w pracy dostęp do dobrego skanera, więc jak tylko ją dostanę, zeskanuję potrzebna fragmenty i wrzucę na maila. Żebyśmy nie musieli się znów użerać z niewyraźnymi fotokopiami od Michała J...

P.S. Jakbyście mieli potrzebę zeskanowania, skserowania, wydrukowania czegokolwiek (niestety, tylko w czerni i bieli) - walcie do mnie jak w dym. Mam to wszystko za darmo albo przynajmniej za pół darmo


do trzech razy sztuka...

Offline

 

#2 2010-11-15 18:58:20

 joanna

Użytkownik

8665534
Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: książka do następnych kolokwiów

Fajnie, zawsze to do przodu

A propos następny kolos u Pana Profejonalisty z ćwiczeń jest z dwóch fragmentów książki: pierwsza to ze "współczesnej myśli pedagogicznej" Śliwierskiego jakieś tam dalsze strony,  a druga: to Kwieciński i Śliwierski "pedagogika" tom 1. Dokładnie opisał nam to na swojej stronie
Trzeba by skołować i ta drugą książkę - może w bibliotece u nas będzie?? i nie trzeba by kupować, bo szkoda kasy...
Wyniki z pierwszego kolosa tez na tej stronie: czerwone-negatywne, zielone-pozytywne, czarne-nie obecni.

Offline

 

#3 2010-11-15 20:17:21

 Klaudia_S

Użytkownik

4106628
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: książka do następnych kolokwiów

Kiedy ja właśnie tę "Pedagogikę" Śliwerskiego i Kwiecińskiego dorwałam... Pan Michał mówił, że "Współczesna myśl pedagogiczna" nie jest dla nas na tyle ważną książką, żeby ją kupować (choć ją też zamówiłam;/). Za to "Pedagogikę" poleca, ale tylko tom 1. Więc lada dzień ją dostanę i zeskanuję, co trzeba


do trzech razy sztuka...

Offline

 

#4 2010-11-16 18:56:23

 adrjel

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: książka do następnych kolokwiów

   dziękować!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roznowoart.pun.pl www.clanstk.pun.pl www.esa.pun.pl www.stealthsword.pun.pl www.wale-z-axsa.pun.pl