WSB Gdańsk PEDAGOGIKA

-----


#1 2010-11-18 21:55:02

 Nutka :)

Użytkownik

9653265
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 12
Punktów :   

Kolokwium nr 2

Hejka,
mam pytanie do wszystkich z grupy 31. Chodzi mi o kolejne kolokwium u "szanownego" Michała. Nie jestem pewna, ale domyślam się, że terminem będą następne ćwiczeniach 19.12.br. Pojęcia i systemy pedagogiczne mamy tego dnia o 11:30 i 18:50 (być może po odjęciu długiej przerwy, będzie to trochę wcześniej). Bardzo mi zależy na tym, żeby koło było na tych drugich zajęciach, bo nie chciałabym pisać tego w pojedynkę, albo odpowiadać ustnie, a tak się składa, że będę po urlopie, świeżo po wielogodzinnej podróży i na 11:30 po prostu nie zdążę.
W związku z "powyższejszym" baaaardzo prosiłabym o poparcie mnie w prośbie o zrobienie tego koła na drugich zajęciach. Mogę na Was liczyć, czy komuś może nie podoba się ten pomysł? Odpiszcie mi proszę co o tym myślicie.


"Szukam skarbu na końcu tęczy codzienności..."

Offline

 

#2 2010-11-19 14:18:16

zmurka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kolokwium nr 2

mi to jest bez różnicy, kwestia załatwienia tego z Michałem

Offline

 

#3 2010-11-19 22:57:14

 Nutka :)

Użytkownik

9653265
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 12
Punktów :   

Re: Kolokwium nr 2

Michał myślę nie będzie miał nic przeciwko, bo zarówno pierwsze jak i drugie zajęcia pewnie przeprowadzi. Tylko nie chcę się z nim kontaktować, zanim nie otrzymam od większości informacji czy nie mają obiekcji. Będę Was prosić jeszcze na najbliższych, niedzielnych zajęciach
Mam nadzieję, że to nie będzie dla Was problem





Tyle się Was tu rozpisało, że łohoho No nic, załatwiłam tą sprawę inaczej (przełożyłam urlop i wyjazd na inny termin, jakoś się udało), także sprawa już nieaktualna.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Nutka :) (2010-11-23 20:58:45)


"Szukam skarbu na końcu tęczy codzienności..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roznowoart.pun.pl www.esa.pun.pl www.clanstk.pun.pl www.ravens-zg.pun.pl www.stealthsword.pun.pl